مدیران و کارشناسان

مدیران و کارشناسان ثبتی شو

به پشتوانه مدیریت باتجربه ثبتی و کارشناسان آگاه به امور ثبتی خدمات مورد نیاز شما را در کوتاه ترین زمان ممکن فراهم نموده و در کنار شما و کسب و کارتان خواهیم بود.

مدیریت-شرکت-ثبتی-شو
قائم مقام مدیر عامل

مسلط به کلیه امور خدمات ثبتی و اجرایی شرکت، با سوابق اجرایی در امور حقوقی و ثبتی پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود. 

ثبت شرکت و برند ثبتی شو
کارشناس ارشد ثبت شرکت

پاسخگوی شما عزیزان در ثبت شرکت و موارد ثبتی مرتبط هستم. در صورت وجود هر گونه سوال مرتبط با ثبت شرکت با بنده تماس بگیرید.

ثبت شرکت و برند ثبتی شو
کارشناس ارشد ثبت برند

پاسخگوی شما عزیزان در ثبت برند و موارد مرتبط هستم. در صورت وجود هر گونه سوال مرتبط با ثبت برند با بنده تماس بگیرید. ثبت برند تخصص ماست.

ثبت شرکت و برند ثبتی شو
کارشناس ارشد خدمات ثبتی

پاسخگوی شما عزیزان در تمامی امور ثبتی هستم. در صورت وجود هر گونه سوال مرتبط با ثبت شرکت، برند و کارت بازرگانی با بنده تماس بگیرید.

ثبت شرکت و برند ثبتی شو
کارشناس ارشد کارت بازرگانی

پاسخگوی شما عزیزان در اخذ کارت بازرگانی و موارد مرتبط هستم. در صورت وجود هر گونه سوال مرتبط با بنده تماس بگیرید. اخذ کارت بازرگانی با شرایط ويژه !

ثبتی شو

شرکت خود را ثبت نمایید

ثبت-شرکت-ثبتی-شو1-150x150

ثبت شرکت

قبل از آنکه بخواهیم در مورد ثبت شرکت و مزایای آن صحبت کنیم، باید بگوییم شرکت را می توان بصورت افرادی تعریف کرد که دارای حقوق قانونی مجزایی هستند. اگر در فکر گسترش کسب و کارتان هستید حتما شرکت خود را ثبت نمایید.

ثبت-برند-ثبتیشو-1

ثبت برند

واژه برند به کسب و کار و مفهوم بازاریابی اشاره دارد و با ثبت برند  افراد می توانند محصول و یا خدمتی را به بازار معرفی نمایند. برند را نمی توان دید یا لمس کرد. برند مهمترین دارایی ارزشمند یک شرکت بوده و وابستگی زیادی با فروش و بازاریابی دارد.

اخذ-کارت-بازرگانی

کارت بازرگانی

باستناد ماده ۲ قانون صادرات و واردات مصوب ۴ مهر ۱۳۷۲ مجوزی به اشخاص حقیقی و حقوقی در خصوص تجارت اعطا می گردد، که با عنوان کارت بازرگانی به نام ایشان ثبت و قانونی می گردد. اعتبار زمانی این کارت در حال حاضر یکسال می باشد.

مشتریان ما
0
تعداد شرکت ثبت شده
0
تعداد برند ثبت شده
0
تعداد کارت بازرگانی
0
مشتریان راضی

آگاهی از قوانین، اطمینان از کسب و کار !

عدم ثبت شرکت و برند مشکلات قانونی و کاری برای شما بوجود می آورد، که وقت و هزینه شما را اتلاف نموده و به کسب و کارتان آسیب می زند. دقت نمایید هزینه های بالای وکیل و رفع موانع به مراتب بیشتر  از هزینه ی ثبت شرکت و برند می باشد. انتخاب با شماست !

همین حالا شرکت خود را ثبت نمایید !

با تکمیل فرم ذیل کارشناسان ثبتی ما در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس می گیرند. 

    اسکرول به بالا