درباره ما

ثبتی شو

با برند ثبتی شو آشنا شوید

گروه الماس داران

سالها تجربه به همراه مدیران با سابقه در امور بازرگانی و ثبتی

شرکت الماس داران پارسه خاورمیانه با شماره ثبت 341768 با علامت تجاری ثبت شده، به عنوان بازرس متقاضیان کارت بازرگانی و خدمات مشاوره به مدیران و کارآفرینان گرامی برای اجرایی نمودن ایده های خود با بهترین کیفیت و طبق آخرین قوانین کشور و اداره ثبت شرکت ها و مالکیت معنوی و مشاوره به شرکتها در حوزه ثبت شرکت و تغییرات آنها، ثبت برند، اخذ کارت بازرگانی و پیگیری امور ثبتی شرکتها و مشاوره های مدیریتی خدمت رسانی میکند.

شرکت ثبتی شو

ثبتی شو برند ویژه شرکت الماس داران پارسه خاورمیانه

شرکت الماسداران پارسه خاورمیانه با نام تجاری ثبتی شو فعالیت خود را از سال 1387 با بهره گیری از کادری متخصص و کارشناسان مجرب در زمینه ثبت شرکت، ثبت برند، ثبت تغییرات، اخذ کد اقتصادی، اخذ کارت بازرگانی، اخذ گواهی ارزش افزوده، اخذ کارت عضویت اتاق بازرگانی، پلمپ دفاتر، ثبت اختراع آغاز نمود
و همچنان نیز به عنوان یک مشاور امین در کلیه حوزه های یاد شده، تمامی خدمات مورد نیاز کسب و کار شما عزیزان را در اختیارتان قرار می دهد.

همچنین این شرکت در راستای سهولت انجام کار، کلیه خدمات را در کمترین زمان ممکن و به صورت آنلاین بدون نیاز به حضور شما به انجام می رساند. شعار ما در راستای ارائه این خدمات “جلب رضایت مشتری” بوده و اطمینان داریم پیگیری های مستمر و مداوم تیم ما در حین انجام کار رضایت شما عزیزان را جلب خواهد نمود.

مدیریت-ثبتی-شو

سخن مدیریت

خدمات ثبتی

مدیریت-ثبتی-شو
ثبت برند و ثبت شرکت ثبتی شو

خدمات ویژه ثبتی

ثبتی شو

قطعا با شرایط کنونی شلوغی ها و ترافیک های شهری و گسترش بیماری ها، شما هم نیاز به دریافت خدمات غیرحضوری را به خوبی درک نموده اید. در همین راستا و جهت جلب رضایت هر چه بیشتر مشتریان عزیز، ثبتی شو افتخار دارد کلیه خدمات خود را به صورت آنلاین و غیرحضوری به شما عزیزان ارائه دهد.

چنانچه تاکنون اقدام به ثبت شرکت، ثبت برند و … نموده باشید از پیچ و خم ها و ابهام های این فرآیندها آگاه هستید. کارشناسان خبره ثبتی شو کنار شما هستند تا با مشاوره رایگان از ابتدا تا انتها همراه شما در انجام این مهم باشند.

فرآیند ثبت شرکت در ایران مانند هر فرآیند دیگری تابع قوانینی خاص می باشد که اگر چه قابل انجام توسط خود شخص متقاضی می باشد لیکن جهت تسریع در روند اجرای کار و اطمینان خاطر از صحت و سقم انجام فرآیند، کافی است با کارشناسان ثبتی شو تماس بگیرید تا ظرف مدت یک هفته، شرکت خود را تحویل گرفته و فعالیت خود را آغاز نمایید.

مشاوره طبقات برند و استعلام برند قبل از ثبت آن، از تخصص های کارشناسان ما می باشد. از آنجاییکه برند یکی از مهم ترین رکن های موفقیت در هر کسب و کاری به حساب می آید و همچون همه ی کارهای دیگر قبل از اقدام به ثبت برند الزام است اطلاعات درست و کاملی نسبت به طبقه بندی علامت تجاری خود داشته باشیم، لذا حضور کارشناسان مجرب ثبتی شو در کنار شما عزیزان منجر به اطمینان خاطر شما از بهینه انجام شدن کلیه امور مربوط به ثبت برند می گردد. ضمناً از دیگر مزایای ثبتی شو، استعلام رایگان برند برای مشتریان خود می باشد.

0
تعداد شرکت ثبت شده
0
تعداد برند ثبت شده
0
تعداد کارت بازرگانی
0
مشتریان راضی

همین حالا شرکت خود را ثبت نمایید !

با تکمیل فرم ذیل کارشناسان ثبتی ما در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس می گیرند. 

    اسکرول به بالا